Region Skåne möten

Region Skåne möten

is the most famous version in the series of publisher

Additional Information

Genres
Version
-
Developer
-
Requires
-
Android Android - Apps
Updated
-
Get it on
( 125 ratings )
Price: $0

 poster

Region Skånes app för både interna och externa möten, konferenser och seminarier. Här hittar du all info om mötets föreläsare, program, material och vägbeskrivning för att hitta rätt. Du kan också delta i utvärdering av mötet och svarar på menotmeterfrågor samt skicka frågor till föreläsarna.
Region Skåne’s app for internal and external meetings, conferences and seminars. Here you will find all information about the meeting’s lecturer, program, materials and directions to find the right one. You can also participate in evaluating the meeting and respond to menu questions and send questions to the lecturers.

Recommended for you

You may also like

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status