Morpa Kampüs

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs Nedir?Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, te

Android Android Apps
( 295 ratings )
Price: $0
App Name Morpa Kampüs
Publisher
Genre Apps
Size -
Version
Update -
Morpa Kampüs is the most famous version in the Morpa Kampüs series of publisher
Mod Version
Download
Rate this post

Morpa Kampüs Nedir?
Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, MEB müfredatına uygun, binlerce içeriğin ( konu anlatımları, çalışmalar, testler, videolar, belgeseller, ödev yaprakları, deneyler, kitaplar vb. ) ve detaylı raporlamanın yer aldığı bir platformdur.

Morpa Kampüs’te Neler Var?
Morpa Kampüs’te ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf, ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf dersleri için hazırlanmış ve MEB müfredatına uygun konu anlatımları, interaktif çalışmalar ve etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, belgeseller, deneyler, zengin e-kütüphane, ödüllü yarışmalar, detaylı raporlama ve daha fazlası yer almaktadır.

Kimler Kullanabilir?
Morpa Kampüs uygulamasını öğretmenler ve öğrenciler kullanabilir.
Morpa Campus What is it?
Morpa Campus, designed to support the primary and secondary school students and teachers to lecture, Ministry of Education in accordance with the curriculum, thousands of content (lectures, studies, tests, videos, documentaries, assignment sheets, tests, books, etc.) And is a platform where detailed reporting.

What Morpa on campus?
Morpa Campus primary 1, 2, 3 and 4 class, middle 5, 6, 7 and prepared for 8th grade classes and appropriate lectures to the Ministry of Education curriculum, interactive exercises and activities, quizzes, homework sheets, interactive exercises, solving questions videos, documentaries, experimental, rich e-library, prize competitions, there are the detailed reporting and more.

Who can use it?
Morpa Campus teachers and students can use the application.
Bazı hatalar düzeltildi. Oyun kategorisi eklendi.


You are now ready to download Morpa Kampüs for free. Here are some notes:

  • Please read MOD Info carefully to avoid mods not working
  • To check the CPU and GPU of Android devices, please use the CPU-Z app
Rate this post

Recommended for You

You may also like

Comments

Your email address will not be published.