Elika Hamile – Gebelik Hesaplama, Takip Uygulaması

Elika Hamile – Gebelik Hesaplama, Takip Uygulaması

is the most famous version in the series of publisher

Additional Information

Genres
Version
-
Developer
-
Requires
-
Android Android - Apps
Updated
-
Get it on
( 764 ratings )
Price: $0

 poster

Elika Hamile ile gebelik takibi, hamilelikte beslenme, yoga ve pilates gibi çeşitli hamile egzersizleri gibi konularda internetten toplama bilgilerle değil;
Alanında deneyimli uzmanların size özel hazırladığı içerikler ve tavsiyeler ile güzel ve sağlıklı bir gebelik geçir.

Hamileliğin Boyunca Elinden Bırakamayacağın Bir Uygulama, Elika Hamile ile Tanışmaya Hazır Mısın?

• Bir Elika annesi olarak, gebelik serüvenini yalnız geçirme.
• Gebelik takibi hakkında yüzlerce yazıya ve videoya eriş.
• Hamilelik sürecine dair merak ettiğin her şeyin cevabına güvenilir kaynaklardan ulaş, için hep rahat olsun; daha bilinçli, daha sağlıklı bir hamilelik yaşa.

Elinden bırakamayacağın Elika Hamile, seni bu eşsiz yolculukta hem eğlendirecek hem de bilgilendirecek.

✍️ Forum Sayfaları ile Kafandaki Sorulara Cevap Bul: Merak ettiğin her soruyu annelere veya uzmanlara sor, ilgini çeken soruları takip edip; cevaplardan anında haberdar ol.

🗳️ ‘Anket’ ile Diğer Kullanıcılarla Cevap Aradığın Soruları Paylaş: Oluşturduğun anketleri paylaşıp, oylama sonuçlarını takip et ve farklı görüşleri öğren.

📒 ‘Anı Defteri’ ile Yaşadıklarını Ölümsüzleştir: Hamilelik boyunca hissettiğin tüm duyguları, yaşadığın ilkleri ve en özel anları; senin için tasarladığımız anı defteri ile ölümsüzleştir.

📈 ‘Kilo Takibi’ ile Sağlıklı Kal: Boy ve güncel kilonu kaydederek, hamilelik sürecin boyunca kilo alımını gözlemle; sağlıklı ve bilinçli bir hamilelik geçir.

🎉 ‘Baby Shower’ ile En Özel Aktivitelerinden Birini Kolayca Planla: Baby Shower partin için davetiye hazırlayıp, arkadaşlarına gönder. Kendi istek listeni oluşturup, ne alsam diye düşünen arkadaşlarına yol göstererek; aynı hediyeyi birden çok kişinin almasını önle.

🖼 ‘Eğlenceli Kareler’ ile Anılarını Paylaş: Birbirinden eğlenceli çerçeveler ile fotoğraflarını, sevdiklerinle daha özel bir şekilde paylaş.

🍰 ‘Ne Aşersem’ ile Eğlen: Ne Aşersem Çarkı‘nı çevirip, karşına çıkan lezzetli yiyecekleri sevgili baba adayına gönderip; sana sürpriz yapmasını bekle.

📖 ‘İsim Sözlüğü’ ile İçine Sinen Doğru İsmi Bul: Bebeğine isim seçerken kararsız kaldıysan ya da seçtiğin ismin anlamını hiçbir yerde bulamadıysan; seni İsimler Sözlüğü’müzde bekliyor olacağız.

📋 ‘Listeler’ ile İhtiyaçlarını Unutma: Sana özel hazırlanmış listeleri inceleyerek, gebeliğinde ihtiyacın olacak şeyleri görüp, her şeyi eksiksiz planla. Ayrıca kendine özel listeler de hazırlayabileceğini unutmamalısın.

📝 ‘Notlarım’ ile Hatırlamak İstediklerini Kaydet: Her haftaya özel notlarını ve fotoğraflarını ekleyerek, gebelik döneminde tüm önemli detayları kaydet.

📌 ‘Görevlerim’ ile Hafta Hafta Yapman Gerekenleri Takip Et: Sana önerilen görevler içinden dilediğini seçip, görevini tamamladıkça işaretle.

🗓 ‘Planlayıcı’ ile Önemli Hiçbir Tarihi Unutma: Planlayıcı ile hamileliğin süresince tüm etkinliklerini organize edip, doktor randevuları veya alışveriş gibi unutmaman gereken her şeyi kaydet.

‘Hatırlatıcı’ ile Gün İçinde Bildirimler Al: Elika, sana unutmaman gereken her şeyi hatırlatır.

📺 ‘ElikaTV’ ile Çeşitli Konularda Hazırlanmış Videoları İzle: Elika uzmanlarının her alanda sana yardımcı olabilecek konu ve konular üzerinden hazırladıkları videoları ve canlı yayınları izle.

📰 ‘Elika Blog’ ile Hamilelik Sürecine Dair Çok Sayıda İçeriğe Ulaş: Hamilelik sürecine, kendine ve bebeğine dair pek çok konuda hazırlanmış en güncel bilgilere, kolayca ulaş.

🎁 Elika İle Puan Toplayıp, Sürprizlere Hazır Ol: Senin için hazırlanan yazıları okuyup, videoları izledikçe, oyunlar oynadıkça; Elika’da atacağın her adımda meyve puanlar topla, sürpriz hediyeler kazan.

Hep yanında olmak isteriz. Bağlantıda kalmayı ihmal etme.
• Instagram : https://instagram.com/elikaailesi
• Youtube : https://youtube.com/c/ElikaTV

With Elika Pregnant, not with information gathered from the internet on topics such as pregnancy tracking, nutrition during pregnancy, yoga and pilates;
Have a beautiful and healthy pregnancy with the contents and recommendations prepared by experienced experts for you.

An Application You Can’t Let Go During Pregnancy, Are You Ready To Meet Elika Pregnant?

• As an Elika mother, your pregnancy adventure alone .
Access hundreds of articles and videos about pregnancy tracking .
• Find answers to everything you wonder about the pregnancy process from reliable sources, always be comfortable; Have a more conscious, healthier pregnancy .

Elika Pregnant, whom you cannot put down, will both entertain and inform you on this unique journey .

✍️ Find Answers to Questions in Your Head with Forum Pages: Ask mothers or experts any question you are curious about, follow the questions that interest you; be notified of the answers instantly.

🗳️ Share Questions You Are Looking For Answers With Other Users With ‘Poll’: Share the polls you have created, follow the voting results and learn different opinions.

Immortalize Your Experiences with ‘Memory Book’: All the emotions you felt during your pregnancy, your firsts and the most special moments; Immortalize it with the diary we designed for you.

Stay Healthy with ‘Weight Tracking’: By recording your height and current weight, observe weight gain during pregnancy; Have a healthy and conscious pregnancy.

🎉 Easily Schedule One of Your Most Special Activities with ‘Baby Shower’: Prepare an invitation for your Baby Shower party and send it to your friends. By creating your own wish list and guiding your friends to think about what to buy; avoid multiple people receiving the same gift.

🖼 Share Your Memories with ‘Fun Frames’: Share your photos with your loved ones in a more special way with fun frames.

🍰 Have Fun with ‘What If I Am’: Spin the Wheel of What I Love, send the delicious food you come across to the beloved father-to-be; wait for it to surprise you.

Find the Correct Name That You Like with ‘Name Dictionary’: If you are hesitant about choosing a name for your baby or you cannot find the meaning of the name you chose anywhere; We will be waiting for you in our Dictionary of Names.

📋 Do Not Forget Your Needs with ‘Lists’: Examine the lists specially prepared for you, see what you will need in your pregnancy and plan everything completely. You should also remember that you can make your own custom lists.

Save What You Want to Remember with “My Notes”: Save all the important details during pregnancy by adding your special notes and photos to each week.

With ‘ My Tasks’, Follow What You Need To Do Week By Week: Choose any of the tasks suggested to you and mark the task as you complete it.

Do Not Forget Any Important Date with ‘Planner’: Organize all the activities during your pregnancy and record everything you need to remember such as doctor’s appointments or shopping with the Planner.

Receive Notifications During the Day with ‘Reminder’: Elika reminds you of everything you shouldn’t forget.

Watch Videos Prepared on Various Subjects with ‘ElikaTV’: Watch videos and live broadcasts prepared by Elika experts on topics and topics that can help you in every field.

‘Elika Blog’ Accesses Numerous Content on Pregnancy Process: Easily access the most up-to-date information prepared on many subjects about the pregnancy process, yourself and your baby.

🎁 Collect Points with Elika and Be Ready for Surprises: As you read the articles prepared for you, watch the videos, play games; Collect fruit points for every step you take in the Elika and win surprise gifts.

We always want to be with you. Don’t forget to stay connected.
• Instagram: https://instagram.com/elikaailesi
• Youtube: https://youtube.com/c/ElikaTV
Elika Hamile’nin bu sürümünde, daha hızlı ve daha kullanıcı dostu olması için iyileştirmeler yaptık.
Sizi dinliyor, önerilerinizi dikkate alıyoruz. Bize ilettiğiniz geri bildirimlerle yepyeni Elika Hamile’yi daha iyi yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.
Güncellemeyi unutmayın.

Recommended for you

You may also like

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

DMCA.com Protection Status