24Baby.nl – Zwanger, Baby, Babynamen En Forum

24Baby.nl – Zwanger, Baby, Babynamen En Forum

Zwanger? Of heb je een baby?24Baby.nl is de meest vertrouwde bron voor (aanstaande) ouders.Volg je zwangerschap en de ontwikkeling van je baby van week tot week. Word lid van een geboorteclub, vind jo

Android Android 5.0Apps
( 791 ratings )
Price: $0
App Name 24Baby.nl – Zwanger, baby, babynamen en forum
Publisher
Genre Apps
Version
Update -
24Baby.nl – Zwanger, baby, babynamen en forum is the most famous version in the 24Baby.nl – Zwanger, baby, babynamen en forum series of publisher
Mod Version
Download

Rate this post

Zwanger? Of heb je een baby?

24Baby.nl is de meest vertrouwde bron voor (aanstaande) ouders.

Volg je zwangerschap en de ontwikkeling van je baby van week tot week. Word lid van een geboorteclub, vind jouw favoriete babynaam en nog veel meer.

Zwangerschapskalender

De zwangerschapskalender en babykalender van 24Baby.nl worden online maandelijks door honderdduizenden bezoekers gelezen. Met deze app is de groei van je baby nog makkelijker te volgen en lezen. Is jouw baby nu zo groot als een avocado of een mango?

Babynamen

Vind jouw favoriete babynaam met de handige babynamen-tool. Over meer dan 2.500 jongensnamen en meisjesnamen staat uitgebreid beschreven wat ze betekenen, wat de herkomst is en hoeveel baby’s afgelopen jaren zo werden genoemd.

Forum en geboorteclubs

Sommige onderwerpen bespreek je het liefst met andere zwangere vrouwen of ouders. Wie weet immers beter hoe het voelt om 18 weken zwanger te zijn dan iemand die dat daadwerkelijk is? Wordt daarom lid van één van onze geboorteclubs of praat mee op ons forum.

24Baby.nl is de community voor iedereen met een kinderwens, die zwanger is of ouder is van een baby of peuter.

Alles over je zwangerschap en baby in één app:

 • Zwangerschapskalender
 • Babykalender
 • Babynamen
 • Forum
 • Geboorteclubs
 • Groepen rond een onderwerp
 • Handige tips
 • Betrouwbare informatie
 • Relevante artikelen
 • En nog veel meer…

Pregnant? Or do you have a baby?

24Baby.nl is the most trusted source for (prospective) parents.

Follow your pregnancy and your baby’s development from week to week. Become a member of a birth club, find your favorite baby name and much more.

Pregnancy calendar

The pregnancy calendar and baby calendar of 24Baby.nl are read online every month by hundreds of thousands of visitors. With this app the growth of your baby is even easier to follow and read. Is your baby now as big as an avocado or a mango?

Baby names

Find your favorite baby name with the handy baby name tool. More than 2,500 boys ‘and girls’ names have been extensively described as to what they mean, what their origins are and how many babies were called so in recent years.

Forum and birth clubs

You prefer to discuss some topics with other pregnant women or parents. After all, who knows better what it feels like to be 18 weeks pregnant than someone who actually is? Therefore become a member of one of our birth clubs or join the discussion on our forum.

24Baby.nl is the community for anyone with a child wish, who is pregnant or is a parent of a baby or toddler.

Everything about your pregnancy and baby in one app:

 • Pregnancy calendar
 • Baby Calendar
 • Baby names
 • Forum
 • Birth clubs
 • Groups around a topic
 • Useful tips
 • Reliable information
 • Relevant articles
 • And much more …

We blijven de app verbeteren. We hebben enkele problemen opgelost!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
24Baby.nl – Zwanger, baby, babynamen en forum

No votes so far! Be the first to rate this post.You are now ready to download 24Baby.nl – Zwanger, baby, babynamen en forum for free. Here are some notes:

 • Please read MOD Info carefully to avoid mods not working
 • To check the CPU and GPU of Android devices, please use the CPU-Z app
Rate this post

Recommended for You

You may also like

Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *